Halı yıkama işine sevdalıyız. Sultangazi ilçesinin en değerli mahallerinden birisi olan 75. yıl mahallesi halı yıkama servisimiz başlamıştır. Güzide 75. yıl mahallesi sakinlerine önemle duyurulur.

75. yıl mahallesi halı yıkama firmaları ile daha önce çalışmış veya çalışmamış tüm müşterilerimizi beklemekteyiz. Sevgili 75. yıl mahallesi müşterileri en teknolojik alt yapı ile halılarınızı tertemiz yapıyoruz.

75.yıl mahallesi halı yıkama

Uzman ve güleryüzlü personelimiz 75. yıl mahallesi halı yıkama hizmetiyle yüzünüzü güldürecektir. Halılarınız uzman ekibimiz vasıtasıyla evinizden alınır. Ardından halı yıkama fabrikamıza getirilir.

Halı yıkama fabrikamızda ilk olarak süpürge ile halılarınızda olabilecek kuru kirlerden arındırılır. 75. yıl mahallesi halı yıkama firmalarından farklı olarak özel losyonumuz ile yapışmış veya görünmez kirler kabartılır.

Kabartılan halıya ait kirler özel makinemiz vasıtasıyla temizlenir. Daha sonra asıl işlemi yapacak olan halı yıkama makinemize taşınır. Taşınan halılarınız İzmir’den getirdiğimiz özel deterjanlar vasıtasıyla makinemize yerleştirilir.

Halı yıkama makinesinde yüksek basınç ve kirleri kıran özel teknoloji sayesinde halılarınıza ait kirler yok edilir.

Sultangazi ilçesi 75. yıl mahallesinin atmosferik yapısına bağlı olarak halılarınız uygun alanlarımızda kurumaya bırakılır.

Yıkanan halılarınız kuruduktan sonra özel toz çekicilerimiz ile üzerlerinde bulunan tozlar alınarak el değmeden paketlenir. Daha sonra görevli personelimizce ambalajlanmış halılar araçlarımıza yüklenir.

75. yıl halı yıkama

Halılar araçlara yüklendikten sonra en hızlı şekilde 75.yıl mahallesinde belirtmiş olduğunuz adresinize halılar itina ile teslim edilmektedir.

75. yıl mahallesi halı yıkama fabrikası

75. yıl mahallesinin güzel insanları için elimizdeki tüm imkanları seferber etmekteyiz.

50.yıl mahallesi halı yıkama hizmetlerini kullanan diğer müşterilerimizden bizi duyduysanız lütfen sizde diğer mahalle sakinlerine reklamımızı yapmayı unutmayın.

Eğer yapmış olduğumu açıklamadan memnun kaldıysanız iletişim bölümünden bize ulaşın.